“Ndal, policia”! Gjoba dhe drogë, momenti kur agjentët i “mbërthejnë” në autostradë

schedule19:12 - 12 Prill, 2021

schedule 19:12 - 12 Prill, 2021

Policia e Tiranës ndaloi 5 persona pasditen e sotme për gjobëvënie dhe shpërndarje droge në autostradë pranë TEG-ut.

Gazetarja e ABC, Xhensila Kodra ka siguruar pamjet e momentit kur agjentët e policisë ndërhyjnë në autostradë duke i ndaluar personat e dyshuar.

Grupin e goditur policia e cilëson si të rrezikshëm, por ende nuk ka një njoftim zyrtar lidhur me emrat e personave të shoqëruar dhe cfarë është sekuestruar./ db/Abcnews.al