“Na pasuron zemrën dhe shpirtin”, Adelina Ismajli i dedikon disa fjalë artistes së njohur shqiptare

schedule22:53 - 4 Dhjetor, 2020

schedule 22:53 - 4 Dhjetor, 2020

Adelina Ismajli është padyshim një ndër zërat më të mirë të estradës shqiptare. Pas shumë vitesh pauzë, Adelina i është rikthyer tregut muzikor, por së fundmi atë e kemi parë dhe në rolin e moderatores.

Së fundmi, këngëtarja ka shprehur konsideratë për kolegen Aurela Gaçe. Përmes një postimi në Instagram, teksa ka ndarë disa foto krah saj, ka shkruar dhe disa fjalë të mëdha, të cilën e vlerëson si një artiste dhe mike të mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel)

Disa njerëz vijnë që të na e pasurojnë zemrën, të na ndriçojnë shpirtin, të na e bëjnë jetën më të madhe. Ka shumë yje në qiell. Por është vetëm një hënë. E tillë je ti Aurela jonë. Të dua @aurelagaceofficial“, ka shkruar Adelina. /abcnews.al