Moti – E enjte, 8 nëntor 2018

schedule11:19 - 8 Nëntor, 2018

schedule 11:19 - 8 Nëntor, 2018

Sipas MeteoAlb, orët e para të ditës mbeten me vranësira të shpeshta dhe shira të dobet në të gjithë vendin, më të dukshme në veri dhe verilindje. Pasditja vijon me vranësira dhe shira në zonat veriore – verilindore, ndërsa pjesa më e madhe e vendit mbetet në kushtet e kthjellimeve me vranësira të shpeshta./abcnews.al