“Mos hajde pa i marrë”, porosia e Lindës për Ramën, para se të shkojë në shtëpi

schedule14:16 - 9 Janar, 2022

schedule 14:16 - 9 Janar, 2022

Pas bashkëbisedimit që zhvilloi në rrjetet sociale me demokratët ku komentoi situatën e tensionuar politike në kampin kundërshtar, kryeministri i vendit Edi Rama para se të shkojë në shtëpi është ndalur për të bërë pazar.

Rama përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale duket në një treg fruta perimesh duke blerë domate.

“Kur i thua gruas po kthehem nga puna dhe të thotë mos hajde pa domate😅”, shkruan Rama./abcnews.al