Morena Taraku ngre temperaturat, poston videon hot nga pishina

schedule13:12 - 22 Qershor, 2020

schedule 13:12 - 22 Qershor, 2020

Këngëtarja Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave për paraqitjet e saj shumë provokative. Ajo është aktive në rrjete sociale, duke ndarë vazhdimisht me ndjekësit foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, modelja ka ngacmuar imagjinatën me videon e fundit që ka publikuar. E veshur me bikini, Morena shfaqet joshëse dhe seksi teksa del nga pishina.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Kujtojmë se Morena ka qenë shumë e komentuar në mediat rozë për jetën e saj private. Ajo ka treguar se është në një lidhje dhe shumë e lumtur duke mos e zbuluar identitetin e partnerit të saj. /abcnews.al