Morena Taraku ndalohet nga Policia e Kosovës

schedule19:08 - 28 Shtator, 2021

schedule 19:08 - 28 Shtator, 2021

Policia e Kosovës ka ndaluar këngëtaren e njohur, Morena Tarakun.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instastory. Morena nuk ka treguar arsyen, por ka bërë me dije se ka sapo ka mbërritur në Kosovë.

“Qeshtu të presin në Kosovë, jemi të dashur dhe të mirëkuptueshëm, kuptohet!”, ka shkruar Morena.

Kujtojmë që pak kohë më parë, Taraku u komentua në mediat ndërkombëtare për jetën e luksit e rrethuar me ar dhe diamante./abcnews.al