Moderatorja seksi zbulon arsyen përse nuk gjen kurrë dashurinë në verë

schedule14:23 - 13 Korrik, 2020

schedule 14:23 - 13 Korrik, 2020

Moderatorja e njohur, Alesia Bami ka treguar se në plazh shkon me familjen ose me miqtë.

Gjatë një debati televiziv, ajo ka deklaruar se nuk para flirton. Ndërsa më tej, Alesia shtoi se nuk i beson dashurive të verës dhe mendon se ato nuk kanë vazhdimësi.

“Unë prandaj nuk njoh dhe nuk flirtoj me njerëz në verë, për arsye se jam gjithmonë në këto gjire që s’ka njerëz. Kështu që prandaj nuk njoh. Unë jam ose me shoqërinë ose me familjen. Me familjen jam në vende ku nuk ka shumë rini dhe nuk kam mundësinë kur të flirtoj. Nuk e mendoj si diçka serioze këto flirtimet e verës, më duken shumë të shkurtra”, u shpreh Alesia./abcnews.al