Modelet 3D të gjerdanëve pushtojnë botën e bizhuterive

schedule20:06 - 27 Shtator, 2021

schedule 20:06 - 27 Shtator, 2021

Modelet tre-dimensionale filluan të pushtojnë botën e bizhuterive gradualisht, pasi shumë shtëpi bizhuterish ndërkombëtare po e përdorin këtë stil për të promovuar prodhimin e modeleve novatore dhe elegante që i japin çdo femre një frymë të ndryshme elegante, dhe sot ne zgjedhim vetëm disa modele për gjerdan të ndryshëm që të përputhet me shijen tuaj.

Modele 3D të gjerdanit

Duke lulëzuar midis mrekullive të Qytetit të Përjetshëm, Fioriever e merr frymëzimin nga lulja e hollë me katër petale, aq e dashur nga banorët e Romës dhe e konsideruar si një simbol i lumturisë dhe gëzimit. Ari trëndafili 18 karat dhe diamante.

Gjerdani luksoz Piaget Rose është projektuar në ngjyrë ari me diamante të prerë dhe një diamant që varet në thelbin e tij, duke shprehur hijeshinë e këtij modeli të ndërlikuar dhe të hapur të petaleve të arit në këtë gjerdan ari trëndafili për gratë që sugjeron pëlhurë dantelle. Mjeshtëri e shkëlqyeshme e bizhuterive dhe dhuntia elegante e Shtëpisë në dizajnin 3D.

Krijuar në një interpretim të gjallë piktorik të bizhuterive dhe një huall mjalti në 3D, gjerdanja Chuamet Bee My Love në ari të bardhë e veshur pjesërisht me një diamant është e rrënjosur në një vizion modern të rrënjosur në simbolin e bletëve të luksit të mrekullueshëm.

Merrni trendin e gjerdanit 3D në nivelin tjetër me këtë gjerdan projektuesi bardh e zi në këtë gjerdan të kthyeshëm në trend që paraqet motivin ikonik të mjellmës Swarovski. Nga njëra anë, transparente nga ana tjetër, ky dizajn është i lehtë për tu përzier dhe përputhur me bizhuteritë e tjera.

Gjerdanja Onix nga TOUS është projektuar në argjend të pastër me oniks për të formuar shenjën ikonike të ariut të markës në një stil të veçantë tre-dimensionale, duke shprehur stilin dhe elegancën tuaj në një mënyrë të ndryshme që i përshtatet pamjes tuaj të ndryshme./abcnews.al