Misteri i madh, si u gjet i vdekur në hotel agjenti arab, mes Zvicrës dhe Dubait

schedule18:52 - 28 Janar, 2022

schedule 18:52 - 28 Janar, 2022

Thriller me një agjent arab i cili lëvizte mes Zvicrës, Athinës dhe Dubait që u gjet i vdekur herët pasdite në një hotel në Greqi.

44-vjeçari me origjinë nga Kajro, prej javëve të fundit jetonte në Athinë, ku gjatë pushimeve e kanë vizituar edhe njerëzit e tij, ndërsa pak orë më parë kamerierja e hotelit luksoz e ka gjetur të vdekur.

Misteri është i madh, pasi në suitë janë gjetur sasi kokaine, kanabis dhe pilula xanax, ndërsa ajo që ngre pikëpyetje është fakti se ditët e fundit ai kishte tërhequr dhjetëra mijëra euro.

Agjenti i vdekur me origjinë nga Kajro, kishte shkuar në Greqi me vizë zvicerane, ka qenë aktiv në Zvicër dhe Dubai, ndërsa mësohet se ka bërë investime edhe në Greqi.

/Abcnews.al