Meta tek Panairi i Librit: “Të nxitet botimi dhe leximi”

schedule18:52 - 17 Nëntor, 2017

schedule 18:52 - 17 Nëntor, 2017

Presidenti Ilir Meta ishte në Panairin e Librit, duke përgëzuar botuesit për punën e tyre, por dhe duke u njohur me vështirësitë. Nisur nga fakti se edhe Kosova pati prurjet e botimeve të saj në panair, presidenti bëri thirrje për praktika të unifikuara mes vendeve./abcnews.al

https://youtu.be/TuwCw8y60xE