Mësuesi pretendon se bukuria e ka lënë beqar: Kam 6 vite pa të dashur, gratë mendojnë se nuk jam real

schedule22:02 - 5 Prill, 2022

schedule 22:02 - 5 Prill, 2022

Callum Flanagan ka gjashtë vite që nuk ka të dashur dhe pretendon se arsyeja është se duket shumë i bukur për të qenë i vërtetë. Profesori i matematikës nga Windsor është përpjekur të takojë dikë përmes Tinder, por jo gjithçka ka shkuar siç ka dëshiruar ai.

“Shpesh herë pamja e jashtme më pengon për të gjetur një partnere. Më pyesin shpesh nëse jam real, gjë që ndoshta tingëllon pak arrogante, por mendoj se është më shumë tregues i asaj që shumica e grave presin nga burrat këto ditë”, tha ai për The Sun.

Callum says he's often accused of being a catfish or asked 'are you real?'

Ai thotë se shumë gra mendojnë se po gënjen. “Ndonjëherë më akuzojnë se postoj foto të të tjerëve. E kuptoj që shumë kanë hasur në shumë mashtrues në Tinder, por nuk ka asgjë të rreme në profilin tim.”, është shprehur profesori 32 vjeçar.

Njerëzit thonë ‘je shumë i bukur’, ‘shumë i mirë për të qenë i vërtetë’ ose do të pyesin ‘a je i vërtetë?’ Kam shumë foto në Tinder, por pa bio, gjë që mendoj se është mjaft shqetësuese për gratë.”, thekson mes të tjerash ai.

Callum is still committed to online dating and hopeful of meeting his match

/abcnews.al