Messi për lidhjen me Neymar dhe Mbappe: Neymar dhe unë e njohim njëri-tjetrin përmendësh, Mbappe është një kafshë

schedule16:09 - 6 Tetor, 2022

schedule 16:09 - 6 Tetor, 2022

Leo Messi në një intervistë të fundit për TUDN ka folur për lidhjen me Neymar dhe Kylian Mbappe.

“Neymar dhe unë e njohim njëri-tjetrin përmendsh, kaluam një kohë të mirë në Barcelonë, jam i lumtur që e shoh përsëri çdo ditë”.

“Mbappe është një kafshë e vërtetë në fushë. Ai do të jetë një nga më të mirët në botë për vitet në vazhdim”. /G.D abcnews.al/