Mes zërave se nuk flasin, Dua Lipa dhe Rita Ora bëjnë “xing” me fotot nga vaska

schedule11:45 - 28 Shtator, 2022

schedule 11:45 - 28 Shtator, 2022

Ndërsa përflitet se nuk kanë një raport të mirë, Dua Lipa dhe Rita Ora kanë kanë bërë ‘xing’ me postimet e fundit. Ishte e para Dua që ndau një album me fotografi të shkrepura gjatë ditëve të fundit, por vëmendjen e mori njëra prej tyre ku shfaqej nudo e mbuluar më shkumë në vaskë.

Por më pas Rita ndau gjithashtu disa fotografi ku shfaqej tërësisht e zhveshur nga vaska. Dy artistet shqiptare me famë botërore nuk janë parë asnjëherë së bashku dhe thuhet se nuk flasin me njëra-tjetrën. Kur ishte në Tiranë, Rita foli për mundësinë e një bashkëpunimi me të dhe artistet e tjera shqiptare.

“Kur unë fillova në 2011 në 2012 u ndjeva se kisha shumë më shumë presion për ta futur vendin tim në hartën globale dhe mendova që jam e vetmja në atë kohë. Tani jam e çliruar që kam shumë më shumë nga vendi im në fushën time por edhe në fushat e tjera.

In the pink: Rita Ora left almost nothing to the imagination as she posted a set of racy nude snaps of herself in the bath to her Instagram on Wednesday

Ne kemi shumë talent si ato që përmende, dhe do të ishte një ëndërr për mua që një ditë që të bëhemi të gjitha bashkë, në kohën e duhur. Të gjitha ka axhendën e ngjeshur, po në kohën e duhur, por mua mund të më llogarisni (po)”, tha Rita.

Drenched: Another shot showed the beauty with her back turned - brining attention to her impressive tattoo inking while she filled the huge tub up with more water

/abcnews.al