Mëngjesi nis me diell, mësoni si pritet të jetë moti sot

07:12 | 23/02/202007:120

Për ditën e fundit të kësaj jave, e diel 23 shkurt 2020, parashihet që moti të jetë fillimisht me kthjellime. Por gradualisht gjatë ditës vranësirat do të vijnë në shtim.

Era do të jetë me drejtim nga veriperëndimi me shpejtësi 8 deri 10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5 -1,0 metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore -1/12°C

Zonat e ulëta 1/17°C

Zonat bregdetare 5/16°C./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono