Meghan Markle “shpërthen” në lot: Familja mbretërore nuk më mbrojti

schedule11:47 - 6 Dhjetor, 2022

schedule 11:47 - 6 Dhjetor, 2022

Meghan Markle fshin lotët teksa flet sinqerisht për jetën me familjen mbretërore. Në një trailer bombë përpara dokumentarit në Netflix, ‘Harry and Meghan’, ajo pretendoi se familja e Princit Harry nuk arriti ta mbronte atë kur u martuan në maj 2018.

Në trailerin, i cili u publikua të hënën, Duka i Sussex tha: “Ka një hierarki familjare. E dini, ka rrjedhje, por ka edhe trillime historish… Është një lojë e pistë.’

Një foto e familjes mbretërore në Trooping the Color në 2019 u shfaq përpara se pamjet e paparacëve që fotografonin Princin Harry dhe Meghan Markle të krahasoheshin me pamjet e vjetra të nënës së Harry-t, Princeshë Diana.

“E kuptova se ata nuk do të të mbronin kurrë”, tha Meghan Markle. Ish-aktorja fshiu lotët nga fytyra teksa i shoqi e ngushëllonte. “Isha i tmerruar, nuk doja që historia të përsëritej. Askush nuk e di të vërtetën e plotë. Por ne e dimë të vërtetën e plotë.’

Javën e kaluar, Netflix publikoi “ngacmimin” e parë zyrtar “Harry dhe Meghan”, i cili shfaqte foto private të çiftit që nuk ishin parë kurrë më parë, duke përfshirë foto të lumtura të puthjeve të Sussexëve.

Një tjetër foto e tregoi Dukeshën me dorën mbi fytyrë teksa ishte ulur këmbëkryq në një karrige duke mbajtur një telefon, por nuk ishte e qartë nëse po qante./abcnews.al