Me vetëm një foto, Flori tregon si i ka marrëdhëniet me Klajdin

schedule20:46 - 13 Tetor, 2021

schedule 20:46 - 13 Tetor, 2021

Përveç muzikës, Flori Mumajesin dhe Klajdi Harunin e bashkon edhe miqësia e vjetër. Ata nuk kanë lënë rast pa e treguar, madje kanë realizuar së bashku shumë bashkëpunime.

Më i fundit ishte ai në festivalin “Kënga Magjike” me titull “E para”. Madje Flori e ka konsideruar si këngën e Klajdit dhe një dedikim për të.

Këtë herë ka qenë Mumajesi, që ka treguar përmes një foto të publikuar në Instastory se Haruni po bën një projekt të ri. Teksa ka shkruar: “Klajdi Haruni, duke parë vëllain, veten…”./abcnews.al