‘Me tanga, nuk të ka hije fare’, Rozana Radi i kthen përgjigjen epike ndjekëses

schedule17:58 - 27 Gusht, 2020

schedule 17:58 - 27 Gusht, 2020

Moderatorja dhe këngëtarja, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin komente të shumta nga ndjekësit.

Së fundmi, Rozana ka postuar në Instagram një foto gjatë pushimeve ku shfaqet me rrobabanjo. i ka Ndërsa një ndjekëse i ka komentuar: “Me tanga, nuk të ka hije fare”,  të cilës Rozana i ka kthyer një përgjigje epike.

“Bej cte me doje qefi dhe nuk te marr leje ty se su dal. Ti je ketu se ke zgjedhje te jesh sic e shikoni une nuk ndjek asnjeri se nuk jam tip qe i shikoj njerezit nga “breket e pazhit” Me ka thene mjeku fizioterapis qe jam frohur se sme rri “by**a” ne nje vend dhe duhet nxjerr qe te me ngrohet”, është përgjigjur Radi./abcnews.al