Më romantik se kurrë, Gjiko surprizon Elitën (FOTO)

schedule12:23 - 11 Korrik, 2020

schedule 12:23 - 11 Korrik, 2020

Çifti i njohur Elita Rudi dhe Gjiko kanë përfunduar pushimet në jug të Shqipërisë.

Ata kanë publikuar herë pas here foto nga bregdeti, ku shfaqeshin më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi, Elita ka treguar se dashuria mes tyre vazhdon po njësoj, pasi Gjiko i ka bërë një surprizë romantike.

Ai i ka dhuruar një buqetë me lule, të cilën moderatorja nuk ka nguruar ta ndajë me fansat.

“E dua kur ai më sjell lule pa arsye”, ka shkruar Elita sipër fotos.