Me pushime në plazh, Aurela Gaçe nuk i ndal batutat: Ky diell t’i vë “brekët” në kokë

schedule23:17 - 4 Korrik, 2020

schedule 23:17 - 4 Korrik, 2020

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet për karakterin e saj shpërthyes dhe të drejtpërdrejtë. E ndjekur në rrjete sociale dhe e vlerësuar nga fansat Gaçe herë pas herë shfaq postime interesante në rrjetet sociale.

Së fundmi duket se këngëtarja ka nisur pushimet në bregdet ku edhe ka publikuar një foto duke e shoqëruar me koment.

Këngëtarja shihet e shtrirë në shezllon me rroba banjo dhe mbi kokë ka vendosur një palë tuta të shkurtra me gjasë për t’u mbrojtur nga dielli.

Mbishkrimi i fotos ishte edhe më komik: “Ky diell t’i vë “brekët në kokë. Tutat më saktë, mos keqkuptohemi“, ka shkruar Aurela e cila njihet për batutat e saj.

View this post on Instagram

Ky Diell ti vë "brekët ne kokë" 😅🤪 Tutat më sakte, mos keqkuptohemi😜

A post shared by veten dua gjalle #newalbum (@aurelagaceofficial) on