Më provokuese se kurrë, mbesa e ish-presidentit “çmend” ndjekësit me fotot e fundit

schedule12:38 - 26 Korrik, 2020

schedule 12:38 - 26 Korrik, 2020

Beniada, mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, është një ndër personazhet më të komentuara në media. Modelja me një karrierë të suksesshme në Itali, vihet shpesh në qendër të vëmendjes për shkak të pozave mjaft provokuese që ndan në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo ka tërhequr sërish vëmendjen pasi disa fotove dhe videove që ka postuar në Instagram Story. As këtë herë modelja nuk i ka zhgënjyer fansat e saj, e cila shfaqet tepër joshëse dhe provokative.

E veshur me bikini që i nxjerrin në pah format perfekte trupore, modelja i ka lënë pak vend imagjinatës, teksa ka pozuar para pasqyrës. /abcnews.al/