Me maskë nga aeroporti, Rudina Magjistari niset me pushime në Turqi dhe i ndodh çudia

schedule12:29 - 14 Korrik, 2020

schedule 12:29 - 14 Korrik, 2020

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka nisur zyrtarisht pushimet e verës.

Ajo ka zgjedhur të pushojë jashtë vendit, por duket se është çuditur teksa ka parë situatën tek aeroporti “Nënë Tereza”.

Rudina ka zgjedhur si destinacion Turqinë, por duket se edhe shumë të tjerë kanë qenë se bashku me të.

Pasi moderatorja ka postuar në InstaStory disa foto, ku tregon numrin e madh të shqiptarëve, që janë nisur drejt shtetit turk.

Mesa duket periudha e pandemisë dhe mbyllja e kufijve nuk ka ndikuar tek pushuesit tanë, të cilët kanë preferuar që edhe këtë verë ta shijojnë si normalisht./abcnews.al