Me këngën labe, Aurela Basha nxjerr foton me balluke nga fëmijëria dhe uron të atin për ditëlindje

schedule12:10 - 14 Janar, 2021

schedule 12:10 - 14 Janar, 2021

Bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha, është shumë aktive në rrjetet sociale, prej disa kohësh.

Ditën e sotme, ajo ka uruar të atin për ditëlindje në një mënyrë të veçantë.

Aurela ka postuar në Instastory një foto, ku shfaqen së bashku nga fëmijëria dhe e ka shoqëruar me këngën labe “Balluket e ballit moj”. Në këtë mënyrë me plot humor, ajo ka nxjerrë në pah edhe “look-un” e saj të lezëtshëm gjatë fëmijërisë.

Sakaq, zonja Basha në Instagram ka shkruar: “Edhe 100 tata🎂🥂#ditelindjaebabit #happybirthday”, shkruan Aurela Basha përbri fotos ku shfaqet me bishtaleca e fjongo.

l.k/abcnews.al