Me barku plot “pala”, Orinda Huta i befason të gjithë me foton nga plazhi

schedule15:41 - 16 Korrik, 2020

schedule 15:41 - 16 Korrik, 2020

Orinda Huta është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo gjithmonë është dalluar për pamjen e saj të jashtme.

Herë pas here Orinda shfaqet pa grimë, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve dhe sigurisht nuk mungojnë komentet.

Edhe këtë, moderatorja ka zgjedhur të publikojë një foto ashtu siç është në realitet, pa filtra e pa photoshop.

Ajo shfaqet në shezlong buzë detit duke treguar barkun e saj pa muskuj dhe plot “pala”. Ndonëse Orinda merret prej kohësh me sport, duket se ky origjinalitet i ka pëlqyer fansave, pasi janë shprehur pozitivisht./abcnews.al

View this post on Instagram

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on