Mariah Carey zbulon arsyen pse ka shtatë vite që nuk drejton makinën

schedule16:33 - 19 Nëntor, 2023

schedule 16:33 - 19 Nëntor, 2023

Mariah Carey ka qenë në sediljen e shoferit për shumë vite. Gjatë paraqitjes së saj në shfaqjen e Jennifer Hudson, ylli 54-vjeçar tha se nuk ka vozitur për shtatë vjet. Megjithatë, ajo ka sqaruar se kjo nuk është për shkak të sjelljes së divave.

“Unë nuk kam një patentë sepse e lashë të skadojë,” i shpjegoi ajo Jennifer Hudson. “Unë kisha patentë shoferi. Por më pas u largova nga vendi ku jetoja, nuk e rinovova sepse shkova në një qytet të zhurmsh”, theksoi ajo.

Ndërsa shtoi: “Dhe më pas, kur doja të dilja, më thanë se më ka skaduar patenta. Përfundoi shtatë vjet më parë. Kështu që do të më duhet të bëj sërish provimin”./abcnews.al