Manchester City i beson ende, Guardiola rinovon kontratën

schedule11:26 - 23 Nëntor, 2022

schedule 11:26 - 23 Nëntor, 2022

Manchester City nuk dëshiron të heq dorë nga Guardiola dhe për këtë ka njoftuar rinovimin e ish-teknikut të Bayern Munich dhe Barcelonës.

Rezultatet pozitive kanë bërë që drejtuesit e klubit anglez t’i besojnë përsëri stolin e tyre Guardiolës.

Pep ka rinovuar deri më 30 qershor 2025./h.ll/abcnews.al