Makina përplas motoçikletën në Shkodër, plagoset rëndë drejtuesi

schedule09:05 - 15 Maj, 2020

schedule 09:05 - 15 Maj, 2020

Një aksident ka ndodhur mëngjeisn e kësaj të premtje nëShkodër ku si pasojë është plagosur një person.

Burime për Abc News bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur  në lagjen Perash të Shkodrës, ku një makinë ka përplasur një motoçikletë dhe si pasojë është plagosur rëndë drejtuesi i kësaj të fundit.

Ndër të tjera mësohet se i plagosuri është dërguar në Spitalin Rajonal për të marrë ndihmën mjekësore./abcnews.al