Lulzim Basha dhe aksioni në Kuvend

schedule13:33 - 3 Shkurt, 2018

schedule 13:33 - 3 Shkurt, 2018

Atë që nuk e realizoi në protestën e 27 janarit, Lulzim Basha e tentoi këtë të enjte në Kuvend. Çfarë qëndron pas përplasjes së ditës mes Bashës e Ramës dhe ku qëndrojnë institucionet e tjera, në kushtet e këtij tensioni politik? Detajet na i sjell Mimoza Koçiu me Politika në ABC News./abcnews.al