Sipas Suarez ky është trajneri më i mirë në botë me të cilin ka punuar

schedule18:17 - 1 Tetor, 2022

schedule 18:17 - 1 Tetor, 2022

Luis Suarez, ish-sulmuesi i Barcelonës, ​​deklaroi në një intervistë për Marca tregoi se cili është “trajneri më i mirë” që ka pasur gjatë gjithë karrierës së tij të gjatë, shkruan abcnews.al.

Tani në Nacional në Montevideo, golashënuesi 35-vjeçar uruguaian siguroi se një nga arsyet pse ai i jep ekipit spanjoll opsione për të fituar Kupën e Botës së afërt në Katar është pikërisht sepse ata kanë Luis Enrique si trajner. “Spanja është një kandidat për lojtarë, cilësi dhe për të pasur trajnerin më të mirë që kam pasur në karrierën time, Luis Enrique. /G.D abcnews.al/

Horizontale