Lista e transferimeve që Perez dëshiron

schedule23:18 - 5 Mars, 2023

schedule 23:18 - 5 Mars, 2023

Real Madridi ka nevojë urgjente për ndryshime.

Los Blancos duhet të investojë në lojtarë të rinj që i përshtaten objektivave të skuadrës, dhe të ndërtojë një skuadër galaktike siç ka bërë gjithmonë.

Këtu është lista me emrat që bëjnë jehonë në Madrid dhe që presidenti Florentino Perez po mendon t’i afrojë.

Jude Bellingham
Brahim Diaz
Vlahovic
Kolo Muani
Serge Gnabry
Youri Tielemans
Rafael Leao. /G.D abcnews.al/