Lei Kraja i lë të gjithë pa fjalë, poston videon hot nga plazhi

schedule13:50 - 21 Korrik, 2020

schedule 13:50 - 21 Korrik, 2020

Lei Kraja është një ndër vajzat më tërheqëse të ekranit shqiptar. Këto ditë të nxehta vere, moderatorja po i kalon pranë bregdetit, ku nuk ka nguruar të postojë dhe foto me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Së fundmi, moderatorja sportive ka provokuar me një video që ka publikuar në Instagram, ku shfaqet duke u larë në det. E veshur me bikini, moderatorja duket më tërheqëse se kurrë, duke rrëmbyer kështu edhe njëherë vëmendjen e të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

Love is a …. complete the blank ⬇️ ❤️

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

Gjithashtu, nuk kanë munguar as komentet e shumta të ndjekësve, të cilët i vënë në pah bukurinë që e karakterizon. /abcnews.al/