Lajm pozitiv për Milanin, Tomori “shkelmon” Covid -19

schedule09:56 - 11 Janar, 2022

schedule 09:56 - 11 Janar, 2022

Skuadra e Milanit ka marrë një lajm pozitiv mëngjesin e sotëm teksa një nga lojtarët e infektuar me Covid-19 ka rezultuar negativ në testet e bërë së fundmi.

Bëhet fjalë për Fikayo Tomori, i cili kas “shkelmuar” Covid-19 dhe do ti bashkohet lojtarëve.

Lajmin e ka bërë të ditur skuadra e Milanit e cila njofton se mbrojtësi  është shëruar nga virusi dhe së shpejti pritet t’i bashkohet skuadrës së stërvitje. /f.a/abcnews.al