Lajm i madh nga Portugalia, e ëma e Cristiano Ronaldos del nga spitali

16:38 | 21/03/202016:380

Një lajm shumë i mirë ka ardhur nga Portugalia pak çaste më parë, pasi e ëma e Cristiano Ronaldos, Dolores Aveiro, ka dalë nga spitali. Prej disa ditësh, e ëma e yllit portugez ishte nën kujdesin e mjekëve dhe e shtuar në spital, për shkak të një goditje në tru.

Një sëmundje e rëndë dhe një situatë alarmante, por për fat të mirë, gjithçka është lënë pas dhe gjendja shëndetësore e Dolores Aveiro, është përmirësuar ndjeshëm. Vetë Cristiano ka qenë gjatë gjithë kohës pranë të ëmës së tij dhe familjarëve.

Kujtojmë që Ronaldo e ka humbur babanë e tij shumë kohë më parë, kur ishte vetëm 19 vjeç dhe luante për Manchester United. Me të ëmën, CR7 është shumë i lidhur dhe këtë gjë e ka pranuar dhe vetë publikisht. Një lajm i mirë për Ronaldon, familjen Aveiro dhe për të gjithë botën e futbollit./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono