Kush ngacmon më shumë vajza? Mozzik i nxjerr të palarat Getinjos, tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë seks

schedule21:51 - 21 Tetor, 2021

schedule 21:51 - 21 Tetor, 2021

Mozzik dhe Noizy ishin live në Instagram ku folën për këngën e tyre që do të publikohet mesnatën e sotme. Reperët e cilësuan projektin si ndër më të preferuarit ndërsa vendosën dhe një bast live për pritshmëritë që kanë për të.

Gjatë bisedës, ata zhvilluan dhe një mini intervistë duke iu përgjigjur pyetjeve të njëri-tjetrit. Ndër pyetjet që befasuan Mozzik-un ishte dhe nëse ka bërë ndonjëherë seks në avion.

LEXO EDHE: “Nuk bëj më këngë me ty”, Noizy dhe Mozzik vendosin bast live për projektin e ri

I vendosur në siklet, reperi pranoi se kishte kryer marrëdhënie në avion. Ai iu përgjigj një tjetër pyetjeje personale që i bëri Noizy. Kush ngacmon më shumë vajza nëpër koncerte? “Getinjo ngacmon më shumë”, tha reperi duke qeshur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

/abcnews.al