Kush kopjoi kë? 10 herët kur të famshmit bën “xing” me të njëjtën veshje

schedule21:56 - 2 Shtator, 2022

schedule 21:56 - 2 Shtator, 2022

Nuk është sekret që dizajnerët përfundojnë duke përdorur shumë kreativitet për të bërë veshjen perfekte. Madje, ndonjëherë ata bëjnë një punë aq të mirë sa të famshmit nuk kanë zgjidhje tjetër veçse të zgjedhin pikërisht atë krijim, qoftë për një ngjarje të veçantë apo thjesht në jetën e tyre të përditshme.

Ne kemi përpiluar 10 foto kur njerëzit në industrinë e showbizit kanë veshur të njëjtat veshje duke ruajtur disi stilin e tyre të veçantë.

  1. Ariel Winter dhe Kylie Jenner

  1. Kendall Jenner dhe Jennifer Lopez

  1. Adriana Lima dhe Allison Williams

  1. Drew Barrymore dhe Kate Middleton

 

 

 

  1. Alessandra Ambrosio dhe Pixie Lott

  1. Selena Gomez dhe Lucy Hale

  1. Olivia Wilde dhe Poppy Delevingne

  1. Jennifer Hudson dhe Chlow Grace Moretz

  1. Taylor Swift dhe Heidi Klum

  1. Jane Fonda dhe Fergie

/abcnews.al