Kush është i shumëkërkuari në Elbasan? “Shqiponjat” zbarkojnë në rrugët e qytetit

schedule22:21 - 11 Shtator, 2022

schedule 22:21 - 11 Shtator, 2022

Policia e Elbasanit në bashkëpunim skuadrën “Shqiponja”, dhe njësinë operacionale janë duke zhvilluar një operacion në qytetin e Elbasanit.

Aktualisht janë vendosur në lagjen “Syrja Dylgjeri” ndërsa janë duke kontrolluar në mënyrë të imtësishme mjetet e dyshuara që hyjnë në qytet.

Burimet bëjnë me dije se në fokus të aksionit është një emër konkret por pa bërë të ditur se për kë bëhet fjalë. /abcnews.al