Kukësi-Bylisi dhe Skënderbeu-Apolonia, zbardhen formacionet

schedule13:10 - 24 Janar, 2021

schedule 13:10 - 24 Janar, 2021

Kukësi-Bylisi dhe Skënderbeu-Apolonia janë dy ndeshjet e para të javës së 16-të të Kategorisë Superiore, ndërkohë që tashmë janë konfirmuar edhe formacionet e zgjedhura nga trajnerët e këtyre skuadrave.

SKËNDERBEU-APOLONIA
Skënderbeu: Dajsinani, Meksi, Bajrami, Sadriu, Zguro, Mara, Dowouna, Dwumfour, Berisha, Pusi, Mensah. Trajner: Julian Ahmataj
Apolonia: Harizaj, Agyare, Sota, Repaj, Omeri, Smaçi, Yeboah, Haxhiu, Mihanaj, Krasniqi, Gjata. Trajner: Fabrizio Cammarata

KUKËSI-BYLISI
Kukësi:
Xhika, Dragoshi, Hetemaj, Kotobelli, Demiri, Taipi, Limaj, Ibraimi, Peposhi, Matheus Leiria, Eze Trajner: Rraman Hallaçi
Bylisi: Qirko, Ymeralilaj, Janku, Stojanovic, Ndreca, Lorran, Alexandre Garcia, Hadroj, Anthony, Qardaku, Mehmetllari. Trajner: Bekim Kuli. /abcnews.al