Kthjellime dhe vranësira, si do të ndryshojnë temperaturat ditën sotme

schedule07:11 - 2 Gusht, 2020

schedule 07:11 - 2 Gusht, 2020

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në lindje dhe Juglindje.Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi maksimale deri në 15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/31°C

Zonat e ulëta 17/37°C

Zonat bregdetare 21/33°C./abcnews.al