Krim i dyfishtë në Maqedoninë e Veriut, 69-vjeçari ekzekuton vëllanë dhe kunatën

schedule22:20 - 24 Shtator, 2023

schedule 22:20 - 24 Shtator, 2023

MAQEDONI E VERIUT- Krimi i dyfishtë në Maqedoninë e Veriut. Një 69-vjeçar ka ekzekutuar me armë zjarri vëllain dhe kunatën e tij.

Lajmi konfirmohet nga mediat vendase, të cilat raportojnë se viktimat janë 71 dhe 62 vjeç.

Vdekjen e bashkëshortëve e ka konstatuar mjeku i Emergjencave nga Gjevgjelia, ndërsa autori është arrestuar nga policia./ n.m.abcnews.al