Krijohen këpucët e para me flokë njeriu

schedule14:42 - 29 Qershor, 2021

schedule 14:42 - 29 Qershor, 2021

Kush do t’i veshë këto? Ndoshta asnjë! Artisti kinez Zhu Tian kishte një frymëzim mjaft të neveritshëm dhe bëri këpucët më të papëlqyeshme: “Babe” janë taka stiletto të zbukuruara me flokë njeriu.

Ajo që ai kërkoi ishte të nënvizonte se si ne i përdorim thembrat si objekte seksuale, kështu që ai mbolli flokët dhe i ngjiti në xhel./abcnews.al