Kourtney Kardashian dhe Travis Barker i thonë “po” njëri-tjetrit në Itali, dalin pamjet e para nga dasma luksoze me të ftuar VIP

schedule07:55 - 23 Maj, 2022

schedule 07:55 - 23 Maj, 2022

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker i thanë “po” për herë të tretë njëri-tjetrit. Pasi u martuan ligjërisht pak ditë më parë, ata organizuan një ceremoni madhështore në një kështjellë në Portofino të Italisë. 43 vjeçarja dhe bateristi bënë betimet ndaj njëri-tjetrit në Castello Broën të ​​dielën.

Kourtney kishte veshur një fustan të shkurtër Dolce & Gabbana me një bisht të gjatë. Dhëndri mbante veshur një kostum të zi nga e njëjta shtëpi e modës luksoze italiane. Sigurisht, nuk mund të mungonin nëna dhe motrat e famshme të Kourtney, Khloé dhe Kim Kardashian, Kendall Jenner dhe Kylie Jenner.

Dyshja e njohur fillimisht u “martua” në një ceremoni në Las Vegas në prill. Pasi interneti u mbush me dasmën e tyre spontane, Page Six konfirmoi ekskluzivisht se ceremonia ishte thjesht për argëtim, pasi ata nuk kishin marrë një licencë martese.

Çifti më pas u martua ligjërisht në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara më 15 maj. Gjyshja e Kourtney, Mary Jo “MJ” Campbell dhe babai i Travis, Randy Barker, ishin të pranishëm në dasmë.

Tied the knot: Kourtney Kardashian and Travis Barker have got married for the third time, with a romantic ceremony in Portofino on Sunday evening

 

/abcnews.al