Klubi anglez kërkon shërbimet e serbit Vlahoviç

schedule10:24 - 22 Tetor, 2021

schedule 10:24 - 22 Tetor, 2021

Dusan Vlahoviç është një nga emrat më të lakuar në merkato dhe shumë klube kërkojnë shërbimet e tij.
Sulmuesi 21-vjeçar me paraqitjen e tij me klubin aktual të Fiorentinës ka spikatur shumë nga ekipet e tjera “big” brenda dhe jashtë italisë.

Tashmë në “shënjestër” e ka vënë dhe ekipi anglez i Manchester City.
Tekniku Guardiola e pëlqen shumë sulmuesin serb dhe i ka kërkuar drejtuesëve të interesohen për lojtarin dhe të tentojnë të joshin atë por edhe klubin e Fiorentinës. /abcnews.al