Kjo metodë e thjeshtë për flokët do t’ju bëjë të hiqni dorë nga piastra

schedule12:30 - 13 Tetor, 2021

schedule 12:30 - 13 Tetor, 2021

Piastra jo vetëm që i djeg flokët por dhe i këput. Pavarësisht se mund të përdorni produkte që minimizojnë dëmtimin e flokëve, përsëri do të keni flokë jo të shëndetshëm. Prandaj, ajo që duhet të bëni është thjesht të hiqni dorë.

Për më tepër, interneti ofron plot mënyra se si mund t’i stiloni flokët tuaj pa pasur nevojë për produkte që i dëmtojnë ato. Një blogere ka ndarë një zgjidhje për ju. Mjafton të keni një shall mëndafshi, disa karfica dhe vaj hidratues. Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar procesin.

/abcnews.al