Kjo është mrekulli, si shpëtoi shoferi që i ra guri nga qielli mbi makinë (VIDEO)

schedule18:43 - 17 Tetor, 2021

schedule 18:43 - 17 Tetor, 2021

Udhëtarët e një makine në Greqi ishin shumë me fat, kur një gur ra mbi kofanon e automjetit të tyre teksa ishin duke udhëtuar në orët e para të mëngjesit.

Guri u shkëput nga masivi duke rënë mbi kofano. Shoferi dhe pasagjerët shpëtuan për centimetra. Është një mrekulli që nuk pati të lënduar./ Abcnews.al