Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme të larta

schedule13:31 - 16 Gusht, 2022

schedule 13:31 - 16 Gusht, 2022

Kim Kardashian e ka “lëshuar” paksa veten në palestër  dhe është kujdesur të ndajë disa foto me miqtë e saj online.

Profili i yllit të njohur televiziv në Instagram ndiqet nga 329 milionë përdorues, të cilëve në fakt ajo kujdeset t’u japë thuajse çdo ditë materiale të reja nga përditshmëria dhe karriera e saj.

Këtë herë ai ka vendosur të ndajë me ta disa foto nga ushtrimet e saj të fitnesit, me një veshje… të veçantë.

Më konkretisht, Kim Kardashian ngriti pesha, e veshur vetëm me bikini  dhe çizme mbi gju. Ajo e ka mbishkrimin e postimit të saj: “Duke bërë ngritjen time të rëndë”.

Shiko pikturat:

 

299298438_3311411462515037_8810909096387557874_n
298945800_1373334686525538_5504650835065606313_n
299012667_5269750576405807_4220984274699142881_n
299661935_459429712733159_3350567296674731552_n
299336053_3314377145465080_7286724213697370089_n
299112588_1202193210579269_632351044892170599_n
299501741_458898779451762_6142220923956855915_n