Kida drejt suksesit ndërkombëtar, këngëtarja ka rezervuar surpriza për këngën e re

schedule12:08 - 22 Janar, 2020

schedule 12:08 - 22 Janar, 2020

Bashkëpunimi me DJ francez Hcue për këngën “Don’t say no more”, duket se ka qenë një sukses i madh për Kidën.

 

Këngëtarja tashmë thuhet se ka bashkëpunuar me një artist tjetër francez, emri i të cilit nuk është bërë ende i ditur për publikun.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtarja ka treguar se për këngën po punon në Francë dhe producentët nuk janë shqiptarë.

 

Ajo nuk ka zbuluar më tepër detaje duke shtuar kuriozitetin e fansave, megjithatë kjo këngë me siguri do i hapë dyert e suksesit ndërkombëtar.

Kujtojmë se kënga e fundit e Kidës është publikuar pak para përfundimit të vitit të shkuar dhe mezi po presim ta shohim se çfarë ka përgatitur për vitin e ri./abcnews.al