Khloe Kardashian lë pas tradhëtinë, rikthehet në krahët e ish-partnerit

schedule15:51 - 6 Gusht, 2020

schedule 15:51 - 6 Gusht, 2020

Pas disa muajsh spekulimesh, Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë rikthyer sërish së bashku. Ylli i “Keeping up With the Kardashians”, Khloe Kardashian duket se ka hedhur pas krahëve tradhëtinë nga Tristan, dhe ka vendour t’i japë një mundësi të dytë.

Një burim tha për “US Weekly”se: “Khloe shpreson se Tristan ka ndryshuar për mirë dhe se do të jetë një partner besnik, siç kanë qenë gjatë periudhës së karantinës.”

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë përsëri së bashku, ajo do të 'duhej' të kishte një fëmijë tjetër

Në Prill të vitit 2018, mediat e huaja raportuan se Thompson e kishte tradhëtuar yllin televiziv  me disa femra të tjera. Por, Khloe i dha fund lidhjes me basketbollistin pasi ky i fundit u fotografua së bashku me mikeshën e Kylie Jenner, Jordyn Woods. /abcnews.al/