Këngëtarja shqiptare i befason të gjithë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

schedule19:59 - 15 Nëntor, 2021

schedule 19:59 - 15 Nëntor, 2021

Rina Balaj i ka befasuar të gjithë me postimin e fundit që ka bërë në Instagram. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi ku shihet me barkun e rrumbullakosur, por është kujdesur të shuajë spekulimet se mund të jetë në pritje të ëmbël.

Mesa duket fotoja është bërë me fotoshop nga fansat e saj, të cilët mezi presin ta shohin me një bebe. Ajo e ka marrë këtë imazh me sportivitet dhe e ka ndarë dhe në profilin e saj duke e shoqëruar me disa emoji. Kujtojmë që Rina është e lidhur me Sin Boy prej kohësh.

/abcnews.al