Këngëtarja seksi shqiptare ka një lajm të ri: Së shpejti

schedule09:43 - 31 Korrik, 2020

schedule 09:43 - 31 Korrik, 2020

Këngëtarja e njohur Adelina Berisha i është shtuar listës së artistëve shqiptarë, të cilët kanë lançuar këngë këtë verë.

Pak orë më parë, ajo ka postuar një foto të re në Instagram me anë të cilës ka njoftuar fansat e saj se një projekt i ri muzikor po vjen së shpejti.

“Vjen së shpejti”, shkruan Adelina, teksa vihet re që edhe këtë herë është shumë seksi dhe në formë

Ndërkohë nuk ka ende detaje nëse kënga do të jetë në bashkëpunim apo solo. Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim, ndërsa fansat janë shumë kuriozë./abcnews.al

https://www.instagram.com/p/CDRbKv_lNsA/?utm_source=ig_web_copy_link