Kejvina Kthella flet për lidhjen me këngëtarin shqiptar: Kemi ndenjur shumë afër

schedule12:40 - 7 Korrik, 2020

schedule 12:40 - 7 Korrik, 2020

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të për folura të showbiz-it shqiptar.

Ajo po komentohet shumë për lidhjen me këngëtarin Seven Saraçin, të cilën ata asnjëherë nuk e kanë pranuar.

Mirëpo, së fundmi e ftuar në emisionin “Pop Culture”, Kejvina foli edhe për raportin me reperin duke e quajtur thjesht shok, por për më vonë sipas saj nuk i dihet.

“Nuk është e vërtetë. Seveni është shumë bukurosh siç e dini të gjithë. Është shumë shumë djali i mirë. Unë e kam njohur aty Sevenin dhe më ka ndenjur shumë afër atje edhe kaq asgjë më shumë. Po asgjë s’ka patur, thjesht mbase më vonë nuk i dihet, për momentin kshu jemi shokë të mirë”, u shpreh bukuroshja./abcnews.al