Kate Middleton tërheq vëmendjen me prerjen elegante të flokëve

schedule22:42 - 15 Mars, 2022

schedule 22:42 - 15 Mars, 2022

Bottleneck Fringe është për të gjithë ne një nga tendencat më të mira të flokëve për vitin 2022. Në fund të fundit, nuk është rastësi që ky model flokësh, ka frymëzuar shumë të famshme si Margot Robbie dhe Alexa Chung. Në fakt, edhe Dukesha e Kembrixhit është adhuruese, por ajo kujdeset të krijojë një version ndryshe të tyre që të shkëlqejë në një stil elegant. Dihet se Kate Middleton preferon balluket, të cilat janë të ndara në gjysmë dhe tërësisht të lëmuara, duke nxjerrë në pah një stil elegant dhe në të njëjtën kohë të relaksuar.

Sipas raportimeve të tabloideve në 2018, ajo u pendua menjëherë dhe nuk kaloi shumë kohë dhe eksperimentoi me stile të tjera./abcnews.al